Medlemmer

Medlemskap

Medlemskap i foreningen kan kun innehas av skips- og terminaloperatører, linje- og skipsagenter samt andre arbeidsgivere med maritim virksomhet.

Behandling av nytt medlemskap foretas etter anbefaling fra et eksisterende medlem, og det nye medlem godkjennes av foreningens styre med vanlig flertall.

Medlemmer

Følgende bedrifter er medlem hos oss:


Aseco Container Service AS – aseco.no

Bring Warehousing AS - bring.no

Building Material Corporation AS – bmc-norge.no

CMA CGM Norway AS – cma-cgm.com

Color Line - colorline.com

Cosco Nordic AS – coscoshippinglines.no

Dasena Agencies AS

DFDS Logistics AS – dfds.com

DFDS Seaways AS – dfdsseaways.no

G.C.Reiber Salt AS – gcrieber-salt.no

Geodis Wilson Norway AS – geodis.com/dk-en

Green Carrier Shipping & Logistics AS – greencarrier.com

Hevold Shipping AS – hevold.no

Håkull Shipping AS – shipping.haakull.no


Medlemmer

Følgende bedrifter er medlem hos oss:


HMM Agency (Norway) A/S - hmmagency.eu

Maritime Truck AS - maritimetruck.no

Maersk Norge AS - maersk.com

MSC Norway - msc.com

Nor Lines AS, avd Oslo - norlines.no

Norsk land- og sjøtransport AS 

Oslo Stevedore Selskap AS - oslostevedore.no

Samskip AS - samskip.com

Scanway Shipping AS - scan-shipping.com

Seafront Logostics AS - seafront.no

Toten Transport Oslo AS - toten-transport.no

Unifeeder Norway AS - unifeeder.com

Wilhelmsen Ships Service AS - wilhelmsen.com